Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Geniş omuzlara sahip iri popolu escortlar

  • Liste: 15 Ağustos 2016 14:10

Açıklama

Geniş popolu ve omuzlu iri yapımla birlikte, boyumun uzun olması beni diğer bayanlardan farklı kılmaktadır. Boyum 1.81, kilom ise 68. 24 yaşındayım ve rusyalıyım. Göbek adım Irina, saçlarımın rengi hakiki sarıdır. Rusyalı olmam kadar Türklüğü de benimsemiş eşsiz güzellikte mavi gözlü bir bayanım.

Benim yapımı ve vücudumu arzulayan milyonlarca erkek var dünyada. Belki de milyarlarca. Hepsine yetişemediğim gibi siz değerli beyefendiler eğer bu ilanımı okuyorsa lütfen çekinmeden beni arasın. Seksin doruklarına benimle birlikte en güzel şekilde çıkabilirsiniz. Fotoğraflarım orjinal ve kendi çekimimdir. İnternetin hiç bir yerinde bulamayacağınıza garanti verebilirim sizlere. Hayatımda en fazla benimsediğim özelliğim sevgi ve saygıdır. Sevgi ve saygı çerçevesinde hangi işe başlarsanız başlayın, o işte mutlaka başarılı olursunuz. Ben Türkiye’ye geldiğimde 20 yaşındaydım. 4 sene içerisinde tüm Türk yemeklerini, insanların yaşayış tarzını ve biçimini tanıdım. Bu sayede Türkiye’de daha kolay yaşıyorum. Dili tam anlamıyla öğrenmem yaklaşık 3 senemi aldı, Türk arkadaşlarım olduğu için çok şanslı hissediyorum kendimi. Onlar sayesinde türkçeyi güzel bir biçimde öğrenmiş bulunmaktayım. Yazım kurallarını ve imla klavuzunu çoğu insandan daha iyi kullandığımı biliyorum.

Kiril alfabesi balkan ülkelerinde çok yaygın kullanılıyor. Çünkü zamanında oraya yerleştirilen tüm siyasi adamlar tamamı ile kiril alfabesi üzerine araştırmalar yapıyordu. Bundan etkilenen sayısı gün geçtikçe çoğaldı ve çoğalmaya devam etmektedir. Eğer beni beğendiysen ve randevu ayarlamak istiyorsan lütfen telefon numaralarımdan herhangi birini ara.

İlan Referans ID: 28457b1a32c24c28

Etiket Yok

1061 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar