Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Anal yapamaya karşı escort bayanlar

  • Liste: 30 Ağustos 2016 14:23

Açıklama

Selam beyler, ben ülkemizin en özel şehirlerinden biri olan İzmir’den Nurdan… İzmir’de yaşıyorum ama hemen her ile gidebilirim. Yeter ki benimle uyumlu ve gerçek anlamda bana haz verebilecek bir bey olsun karşımda ki kişi. Çünkü bana zevk veren bir adamla her yere gider, her şeyi yapar ve ona bana vermiş olduğu hazzın çok daha katlarını kısa sürede yaşatırım.

Yıllardır spor yapan ve 24 yaşında olan bir kadın olduğum içinde fiziksel olarak yorulmak nedir bilmem. Haliyle bir pozisyonu uzunca bir süre en iyi şekilde yaşar, size de yaşatırım. Bu noktada sizler de etkin bir cinsel yaşama sahip olmayı arzular, sıradan ilişkilerde olduğu gibi para vererek normal bir cinsel deneyim yerine, gerçek bir eş gibi duygusal açıdan bir bağım varmış gibi size yaklaşırım. Haliyle hem sizin, hem de şahsımın alacağı haz çok daha fazla, çok daha üst düzey olur.

Anal asla olmaz!
Genelde fiziksel olarak biraz sert bir yapım vardır ve insanlar bundan dolayı anal ve fetiş ilişki tekliflerinde bulunurlar. Şimdiden bunlara açıkça cevap vermek isterim ki bu tür hiç bir cinsel birleşme deneyimini kabul etmemekteyim. Normal bir ilişki ancak beni gerçekten tatmin edebilir. Farklı bir ilişki hiç bir şekilde beni mutlu edemez. Doğal olarak bunu da size olumsuz yansıtırım.

İlan Referans ID: 8357bae0cba485d

Etiket Yok

896 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar